Рекомендуем
Автоматика Came BX-74
15 776 грн
Автоматика BFT Deimos 600 KIT
14 355 грн
Автоматика FAAC 741
19 314 грн
Автоматика Came BX-78
18 154 грн
Автоматика FAAC 740
17 342 грн
Автоматика Genius Blizzard 500 C
16 240 грн
Автоматика Came Krono 300
22 910 грн
Автоматика Nice Toona 4016/P
31 320 грн
Автоматика Nice RB 600
16 182 грн
Автоматика Came Krono 310
26 390 грн
Автоматика Nice RB 1000
19 894 грн
Автоматика Came ATI 3000
35 322 грн

Автоматика для відкатних, розпашних воріт робить керування конструкцією комфортним та модернізованим. В інтернет-магазині "Світ автоматики" можна автоматика ворота купити провідних європейських виробників, як окремо елементи так і комплект автоматики для воріт.

Статус офіційного дилера дозволяє встановлювати розумні ціни на продукцію: Nice (Найс), Came (Камі), FAAC (Фак), DoorHan (Дорхан). Ми маємо широкий асортимент приводів для воріт (ціна автоматика ворота), пульти дистанційного керування, радіопередавачі, сигнальні лампи, фотоелементи, стійки.

На нашому сайті ви можете відправити заявку, дізнатися ціну приводів та автоматики для воріт, а також отримати професійну консультацію менеджерів. Автоматика на ворота Київ ми відправляємо у всі міста України: Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Миколаїв, Вінниця, Житомир, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Ужгород, Київська область.

Автоматика для розсувних та розпашних воріт представлена в широкому асортименті. Автоматика німецької фірми Hormann зарекомендувала себе надійною на українському ринку. Вона надійна у використанні, відповідає світовим стандартам та використанню в наших кліматичних умовах. До однієї з провідних європейських виробників належить автоматика для зсувних воріт від італійських компаній Nice та Came, які завоювали ринок і не здають лідируючих позицій. Продукція надійна, з високою продуктивністю.

На сайті "Світ автоматики" ви легко знайдете пристрій у будь-якій ціновій категорії: ціна від бюджетних моделей до преміум-класу привід воріт купити.

Як вибрати привід для відкатних воріт

Привід воріт Київ для в'їзних відкатних воріт вибирається за вагою всієї брами разом з фурнітурою. Рекомендується купувати із запасом якщо йдеться про китайські бренди та з мінімальним запасом якщо це італійський привід, це дасть системі можливість впоратися з перевантаженнями та забезпечить стабільність роботи.

Откатні приводи відрізняються надійністю. Все залежить від інтенсивності навантажень. Кожен привід для зсувних воріт оснащується механізмом розблокування (без надбавки до привід ворота). За допомогою механізму розблокування конструкцію можна відкрити або закрити вручну.

Вся автоматика для воріт нашого інтернет-магазину має виробничі характеристики, можливості. Наші менеджери дадуть повну консультацію під час вибору автоматики.

Встановлення автоматики на розсувні ворота

Встановити електропривод для розсувних воріт можна за будь-якого стану воріт. Від якості монтажних робіт залежить продуктивність конструкції, надійність експлуатації. Ми проводимо якісне сервісне обслуговування та після закінчення терміну гарантії.

На сайті "Світ автоматики" представлена надійна продукція, аксесуари та комплектуючі від найкращих виробників – DoorHan, Alutech, Came, Nice.